Brüksel'de Bulunan Avrupa Komisyonu Binası Tahliye Edildi

Belçika'da meydana gelen saldırıların ardından Brüksel'de bulunan Avrupa Komisyonu binasının tahliye edildiği ifade edildi.

Brüksel'de Bulunan Avrupa Komisyonu Binası Tahliye Edildi

Belçika'nın başkenti  Brüksel'de Zaventem Uluslararası Havalimanı'nda iki ve Maalbeek'teki metro durağında yapılan saldırılarda 34 kişi öldü ve 136 kişi de yaralandı. Saldırıları terör örgütü IŞİD üstlendi.  Brüksel'de bulunan  AvrupaKomisyonu binasının tahliye edildiği ifade edildi.

AVRUPA KOMİSYONU BİNASI TAHLİYE EDİLDİ

Belçika'nın başkenti  Brüksel'de bugün meydana gelen saldırıların şoku sürerken, kentteki  Avrupa Komisyonu binasının tahliye edildiği açıklandı.

"POLİSİN GÜVENLİK KONTROLÜ YAPABİLMESİ AMACIYLA BOŞALTILDI"

Sputnik International, tahliyenin nedeninin bilinmediğini aktarırken, Guardian'ın haberine göre, saldırıların ardından bayrakların yarıya indirildiği bina, polisin güvenlik kontrolü yapabilmesi amacıyla boşaltıldı.

SALDIRIYI TERÖR ÖRGÜTÜ IŞİD ÜSTLENDİ

Belçika'nın başkenti  Brüksel'de bu  Sabah Zaventem Uluslararası Havalimanı'nda iki ve Maalbeek'teki metro durağında bir patlama meydana geldi.  Brüksel Savcısı'nın bürosundan yapılan açıklamada Zaventem Havalimanı'ndaki saldırıyı intihar bombacısının gerçekleştirdiği belirtildi. Saldırıyı IŞİD üstlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER