Antarktika'da bulunan Piramit uzaylılara kanıt mı?

Antarktika'da keşfedilen piramidal yapılar, YouTuber 'Thirdphaseofmoon' tarafından uzaylıların kanıtı olarak nitelendiriliyor.

Antarktika'da bulunan Piramit uzaylılara kanıt mı?

Dünya ötesinde, uzayın karanlık derinliğinin içinde bir yerlerde yaşamın olduğuna inanılıyor. Profesör Stephen Hawking, dünya dışı varlıklara inananların başında geliyor. Diyor ki: "Benim matematiksel beynim, uzaylıların gayet rasyonel varlıklar olduğunu düşünüyor. Esas mesele onların gerçekte nasıl olduklarını bulmak."


UZAYLILAR TARAFINDAN İNŞA EDİLDİ İDDİA EDİLİYOR

YoutTube'da paylaşılan bir videoda, bu soruya bir cevap niteliğinde fotoğraflar yayınlandı. Antarktika'daki piramidal yapı, tıpkı Mısır'daki Giza piramidi gibi. Giza piramidi milattan önce 2500 yılı civarında inşa edildi. Köle emeğiyle yapıldığı teorisi ortaya atılan piramitler, gayet karmaşık yapılar. Bu nedenle de başka bir açıklama getirenler, piramitlerin dünya dışı varlıklar tarafından inşa edildiğini ileri sürüyorlar.


12 MİLYON YIL ÖNCESİNE AİT FOSİLLER


"Thirdphaseofmoon" isimli YouTuber, gönderisinde; ABD başkan yardımcısı John Kerry'nin Antarktika'ya gittiğini ve uzaylılarla temas kurduğunu ileri sürüyor. Birçok bilim insanı Antarktika'nın geçmiş milyon yıllarda çok çok sıcak bir yer olduğunu söylüyor. Bu nedenle orada bulunan bu piramidal yapılar, milyonlarca yıl önce yapılmış olabilirler. 2011'de yapılan bir çalışmada, 12 milyon yıl öncesine ait fosiller bulunmuştu.


''BUZLAR ERİDİKÇE GERÇEĞE ULAŞACAĞIZ''


Dr. Vanessa Bowman diyor ki; "100 milyon yıl önce Antarktika, tıpkı şimdiki Yeni Zellanda gibi yağmur ormanlarıyla kaplıydı." Diğer bir teori ise Antarktika'daki bu yapıların birer yer şekli olduğu. Fakat değillerse, tüm tarih anlayışımızı değiştirecek bir şey. Küresel ısınmadan dolayı buzlar eridikçe, belki de gerçeğe ulaşacağız!

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER