BESİM DURMUŞ!

Her maç sonu iki tane süslü laf öğrenmişsin, ‘tavrımızı ve karakterimizi sahaya yansıtamadık’ diye…

Al sana fırsat…

Tavrını ve karakterini ortaya koy ve istifa et!

Ama yapamazsın. Çünkü buraya hak ederek gelmediğini, herkesten daha iyi kendin biliyorsun.

Normal şartlarda, onurlu ve karakterli insanlar Gaziantepspor maçından sonra kendileri bırakır.

Ama sen ne yapıyorsun?

15-16 yaşındaki çocuklar gibi iddiaya tutuşuyorsun. ‘Samsunspor ligde kalmazsa lisansımı yırtarım’ diyorsun.

Besim Durmuş, ne sen ne de diploman yok hükmündesin. Çünkü önemli olan Samsunspor camiası. Şimdi sen buraları hak etmediğin için kayyum yönetimi atamayla geldiği için ekonomik anlamda da sıkıntılar yaşadığımız süreçte sen kendine hoca, kayyum da kendini yönetim kurulu zannediyor.

Hocalık duruşla, karakterle, gerektiğinde istifa ederek oluyor.

Ama bilmiyorlar ki; bu şehrin gerçek sahibi Samsunspor ve Samsunspor taraftarıdır.

Sana rağmen büyük Samsunspor taraftarı bu takımı, bu hafta sonu ligde tutacaktır. Sen de kendini hoca ve başarılı sayacaksın.

Bir çift lafım da eski yönetim ve daha eski yöneticilere…

Konuşmaya geldiği zaman ‘Bizden büyük Samsunsporlu yok. Hem paramızı veriyoruz hem zamanımızı harcıyoruz. Samsunspor başarılı olsun istiyoruz’ diyorsunuz.

Bende diyorum ki; Hiç de öyle değil. Hem yolunuzu buluyorsunuz hem reklamınızı yapıyorsunuz hem de sizden sonraki yönetimin başarısız olmasını istiyorsunuz. Ve yönetici olarak bedava gittiğiniz maçlar haricinde Samsunspor’umuzun bir maçına gelmiyorsunuz.

Bizi değil de kendi kendinizi kandırıyorsunuz.

Şimdi buradan büyük Samsunspor taraftarına sesleniyorum. Hafta sonu belki de tarihimizin en zorlu maçına çıkıyoruz. Çünkü bizi bu duruma şampiyonluk parolası ile yola çıkan ahlaksız yöneticiler, basiretsiz siyasetçiler, Samsunlu olamayan hemşerilerimiz getirdi.

İnanıyoruz ki; biz Samsun olarak bunun da üstesinden geleceğiz. Samsun’da yaşayıp kendilerini Samsunlu hisseden, bütün dostlarımızı hafta sonu oynayacağımız Denizlispor maçına bekliyoruz.

Saygılarımla…

YORUM EKLE