Yumruklu saldırı can aldı

Samsun'da gittiği gazinoda istediği şarkı çalınmayınca taşkınlık yapan Adem G. dışarı çıkarıldıktan sonra arkadaşı Nurettin Çınar'a yumrukla saldırdı. Beyin kanaması geçiren Çınar hayatını kaybetti. Saldırgan ise polis tarafından yakalandı

Yumruklu saldırı can aldı

Samsun'un Atakum ilçesi Yalı Mahallesi'nde bir hafta önce meydana gelen olayda, iddialara göre 4 arkadaşıyla birlikte eğlenmek için gazinoya giden Adem G., bir süre sonra kadın sanatçıdan istediği şarkı çalınmayınca taşkınlık yaptı. Bu nedenle de görevliler tarafından dışarı çıkarıldı.

6 GÜN SONRA CAN VERDİ

Bir süre sonra yanına gelen arkadaşlarına da gazino önünde saldıran Adem G., Nurettin Çınar'a yumruk attı. Aldığı darbeyle yere düşerek bayılan Çınar, arkadaşları tarafından Çarşamba ilçesindeki evine bırakıldı. Ancak başındaki ağrılar nedeniyle önce Çarşamba Devlet Hastanesi'ne buradan da beyin kanaması şüphesiyle Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Nurettin Çınar, yoğun bakım ünitesinde 6 gün boyunca verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

ÇELEK YELEK GİYDİRİLDİ

Bu arada cinayet zanlısı olarak aranan Adem G.'nin, Çarşamba İlçesi Beylerce Mahallesi'nde bir yakına ait evde saklandığı tespit edildi. Eve yapılan baskın sırasında pencereden atlayıp kaçmaya çalışan zanlı, havaya açılan uyarı ateşi ile yakalanarak gözaltına alındı. Cinayet bürosundaki sorgusu tamamlanan Adem G., çelik yelek giydirilerek geniş güvenlik önlemi altında dün Samsun Adliyesi’ne sevk edildikten sonra tutuklandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER