Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

Samsun’da akaryakıt istasyonunda pompacı olarak çalışan eniştesini bıçaklayan şahıs, önce adliyeye daha sonra da ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

Ruh sağlığı hastanesine sevk edildi

Olay, Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri Mahallesi'nde bulunan bir akaryakıt istasyonunda önceki gün meydana geldi. Muhammet Ö.(43), eniştesi Ömer Ü.A.'nın (48) pompacı olarak çalıştığı akaryakıt istasyonuna gitti. Muhammet Ö., elinde Rambo bıçağı diye tabir edilen iki adet bıçakla eniştesine saldırdı. Bu sırada Muhammet Ö. eniştesini elinde bıçak kovalamayı sürdürürken, tesadüfen olay yerine gelen Denizevleri Polis Merkezi ekipleri, olaya müdahale etti. Polisler silah çıkartıp saldırganı yakalayarak Ömer Ü.A.'yı ölümden kurtardı. 112 Acil Servis ekipleri tarafından ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Ömer Ü.A. tedavi altına alındı. Ömer Ü.A.'nın 4 yerinden bıçaklandığı ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

RAPOR BEKLENİYOR

Denizevleri Polis Merkezi’ndeki sorgusu tamamlanan Muhammet Ö., dün Samsun Adliyesine sevk edildi ve savcı tarafından akıl sağlığı ile ilgili rapor almak için Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

Kaynak: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER