FECİ SON!

Samsun'da çalıştığı fabrikada 1.600 derecelik demir eritme potasına atlayarak intihar eden iki çocuk babası Adem Aslan'ın, intihar etmeden önce babasına "Beni hocaya götürün" dediği öğrenildi

FECİ SON!

Olay, önceki gün Tekkeköy ilçesindeki Yeşilyurt Demir Çelik Fabrikası'nda dün saat 16:24’te meydana geldi. Fabrikada sertifikalı pota ocağı görevlisi olarak çalışan iki çocuk babası Adem Aslan, vardiyasına başladıktan çay demledi ve ardından 1.600 derece sıcaklığındaki emir eritme potasına atladı. Adem Arslan’ın intiharının güvenlik kameralarına yansıdığı da belirtildi.

BABASINA ‘BENİ HOCAYA GÖTÜRÜN’ DEMİŞ

Arslan’ın ölüm haberini alan yakınları yasa boğulurken, intiharın perde arkası dün kısmen ortaya çıktı. Yaşamına son veren Adem Arslan’ın intihar etmeden bir kaç gün önce babasına, "Beni hocaya götürün. Ruh sağlığım bozuldu" dediği bilgisine ulaşıldı.

TANIYANLAR: BİRAZ İÇİNE KAPANIK BİRİYDİ

Aslan'ı tanıyanlar ise "Adem intihar edecek biri değildi. 5 vakit namaz kılıyordu. Ailevi bir problemi yoktu. Ne olduğunu biz de anlamadık. Biraz içine kapanık biriydi" dedi. Olayın ardından fabrika yönetimi, çalışanlara iki gün idari izin verdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Gazete Gerçek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER