Evlerinde Ölü Bulundular

Gaziantep'te, Suriyeli 49 yaşındaki Ghada Shekhousi ile 13 yaşındaki oğlu evlerinde enselerinden tabancayla vurulmuş bir şekilde bulundu

Evlerinde Ölü Bulundular

Gaziantep'te bugün akşam saatlerinde Akkent Mahallesi'nde,  Suriye uyruklu 49 yaşındaki Ghada Shekhousi ile oğlu 13 yaşındaki Muhammed Nour evlerinde enselerinden tabancayla vurularak öldürüldü.

ENSELERİNE TABANCAYLA ATEŞ AÇILARAK VURULDULAR

7 Katlı bir binanın 5'inci katında oturan Ghada Shekhousi ile oğlu Muhammed Nour, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından enselerine tabancayla ateş açılarak vuruldu.

 

OĞLUNU VE EŞİNİ KANLAR İÇİNDE YATARKEN BULDU

Olaydan bir süre sonra eve gelen baba Ali Nour evinin kapısını açtığı anda oğlunu ve eşini kanlar içinde yatarken buldu.

 

ANNE VE OĞLUNUN ÖLDÜĞÜ BELİRLENDİ

Ali Nour'un haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri anne ve oğlunun öldüğünü belirledi. Ghada Shekhousi ile oğlu Muhammed Nour'un cesetleri kesin ölüm sebebinin belirlenmesi amacıyla otopsi için otopsi merkezine götürüldü.

 

POLİS, EVDE İNCELEMELERDE BULUNDU

İhbar üzerine olay yerine gelen polis, evde incelemelerde bulundu. Çevredeki güvenlik kameralarını inceleyen ekipler Suriyeli anne ve oğlunu öldüren kişi ya da kişileri tespit edilerek yakalanması için çalışma başlattı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER