‘Ecrin'i şeytan almış götürdü!’

ATV'de Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 2 hafta önce kaybolan  Ecrin Kurnaz halen bulunamazken, üvey amcası Özkan Deniz ve babaannenin açıklamaları "cahiliğin bu kadarına da pes doğrusu" dedirtti. Son dakika gelişmeleriyle gündeme oturan Müge Anlı, Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz'ı köşeye sıkıştırdı. Müge Anlı canlı yayında Özkan Kurnaz'ın telefon incelemesinin sonuçlarını açıkladı. Ecrin'in üvey amcasının telefonundan çıkanlar izleyiciyi korku dolu düşüncelere sürükledi. Özkan Kurnaz, minik Ecrin'in kaybolduğu sırada traktörle gittiği yeri ve nedenini anlattı. Üvey amca Özkan Kurnaz, su deposunu doldurmak için gittiğini ve yanına AFAD ya da jandarma ekiplerinden birini almadığı için yanlış yaptığını dile getirdi. ŞEYTAN ALMIŞ GÖTÜRMÜŞ Ecrin'in ortadan kaybolduğu sıralarda yaptıklarının mantıksız olduğunu kabul eden üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz, "Ecrin'i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir!" sözleriyle damga vurdu. Müge Anlı bu gelişmelerden sonra; "madem şeytan aldı getirdi biz de jandarma da bu kadar aramasaydık, boşuna mı uğraştık" diyerek tepkilerini dile getirdi. KAN DONDURAN SÖZLER Ecrin bebeğin üvey babaannesi Hacer Kurnaz, soruşturma çerçevesinde kan örneği verdi. Hacer Kurnaz, dün verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz bugünkü röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti. ŞAKA MAKSATLI BU FOTOĞRAFLARI ÇEKTİM Üvey amca Özkan Kurnaz'ın ahırda Ecrin'in fotoğrafını çektiği ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ahırda çekilmiş fotoğrafı stüdyodakileri gerdi. Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin'in fotoğrafını Özkan'ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi, Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti. ÖNCE İTİRAF ETTİ SONRA İNKAR... Hacer Kurnaz, daha önce verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz sonraki röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti. Olayların ortasındaki Özkan Kurnaz; son canlı yayında da "Müge Hanım sizden bir şey rica ediyorum; annem de doğruları anlatsın Sevcan da doğruları anlatsın." ifadelerini kullandı. Özkan Kurnaz, abisi Deniz Kurnaz hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Müge Hanım size ses kaydı dinleteceğim, diyen Özkan; "Benim aldığım bilgilere göre bunların evlerine silahlı adamlar gelmiş, Deniz'in sadece bir kişiye değil 2-3 farklı kişiye 30 bin-40 bin TL borcu varmış." diyerek herkesi şok etti.

‘Ecrin'i şeytan almış götürdü!’

ATV'de Müge Anlı'nın sunduğu Tatlı Sert programında Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 2 hafta önce kaybolan  Ecrin Kurnaz halen bulunamazken, üvey amcası Özkan Deniz ve babaannenin açıklamaları "cahiliğin bu kadarına da pes doğrusu" dedirtti.

Son dakika gelişmeleriyle gündeme oturan Müge Anlı, Ecrin'in üvey amcası Özkan Kurnaz'ı köşeye sıkıştırdı. Müge Anlı canlı yayında Özkan Kurnaz'ın telefon incelemesinin sonuçlarını açıkladı. Ecrin'in üvey amcasının telefonundan çıkanlar izleyiciyi korku dolu düşüncelere sürükledi. Özkan Kurnaz, minik Ecrin'in kaybolduğu sırada traktörle gittiği yeri ve nedenini anlattı. Üvey amca Özkan Kurnaz, su deposunu doldurmak için gittiğini ve yanına AFAD ya da jandarma ekiplerinden birini almadığı için yanlış yaptığını dile getirdi.

ŞEYTAN ALMIŞ GÖTÜRMÜŞ

Ecrin'in ortadan kaybolduğu sıralarda yaptıklarının mantıksız olduğunu kabul eden üvey amca Özkan Kurnaz ve babaanne Hacer Kurnaz, "Ecrin'i görünmeyen varlıklar götürmüş olabilir!" sözleriyle damga vurdu. Müge Anlı bu gelişmelerden sonra; "madem şeytan aldı getirdi biz de jandarma da bu kadar aramasaydık, boşuna mı uğraştık" diyerek tepkilerini dile getirdi.

KAN DONDURAN SÖZLER

Ecrin bebeğin üvey babaannesi Hacer Kurnaz, soruşturma çerçevesinde kan örneği verdi. Hacer Kurnaz, dün verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz bugünkü röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti.

ŞAKA MAKSATLI BU FOTOĞRAFLARI ÇEKTİM

Üvey amca Özkan Kurnaz'ın ahırda Ecrin'in fotoğrafını çektiği ortaya çıktı. 19 gündür kayıp olan Ecrin Kurnaz'ın ahırda çekilmiş fotoğrafı stüdyodakileri gerdi. Müge Anlı, ağzında sigara ile fotoğrafı olan Ecrin'in fotoğrafını Özkan'ın çektiğini öğrenince çok sinirlendi, Özkan ise şaka maksatlı fotoğrafı çektiğini ifade etti.

ÖNCE İTİRAF ETTİ SONRA İNKAR...

Hacer Kurnaz, daha önce verdiği röportajda mutfak camının önünde Özkan ile Ecrin'i gördüğünü itiraf etmişti; Hacer Kurnaz sonraki röportajında bu söylediklerini inkar ederek hatırlamadığını beyan etti. Olayların ortasındaki Özkan Kurnaz; son canlı yayında da "Müge Hanım sizden bir şey rica ediyorum; annem de doğruları anlatsın Sevcan da doğruları anlatsın." ifadelerini kullandı. Özkan Kurnaz, abisi Deniz Kurnaz hakkında yeni bir iddia ortaya attı. Müge Hanım size ses kaydı dinleteceğim, diyen Özkan; "Benim aldığım bilgilere göre bunların evlerine silahlı adamlar gelmiş, Deniz'in sadece bir kişiye değil 2-3 farklı kişiye 30 bin-40 bin TL borcu varmış." diyerek herkesi şok etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER