Bafra’da operasyon

Bafra'da sabit noktalarda ve umuma açık alanlarda denetimler yapıldı. 

Bafra’da operasyon

Samsun’un Bafra ilçesinde vatandaşların yılbaşını huzur içerisinde geçirmesi amacıyla sabit noktalarda ve umuma açık alanlarda denetimler yapıldı. 

Huzurlu bir gece için çalışacağız

Uygulamaya katılacak ekipler İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro amirliğinde toplandı.Uygulama öncesi göreve çıkacak ekiplerin yeni yılını kutlayan Kaymakam Ali Fuat Türkel Yılbaşı gecesi kimsenin huzuru bozmasına fırsat vermeden vatandaşlarımızın huzur içerisinde bir gece geçirmeleri için çalışacağız.Sizlere görevinizde başarılar diliyorum” dedi

Başarılı sonuçlar elde edeceğiz

Göreve çıkacak ekiplere son uyarıları yapan İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, “Yoğun bir çalışma içerisinde çalıştığınız herkesin malumudur. Belki 3 tane personelin yapmış olduğu görevi 1 personelimiz tarafından yapılmakta. Bu performansı biz göz ardı edemiyoruz.Her zaman söylediğimiz gibi ben başta, aileleriniz olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum. Uygulamalarımız dolayısıyla daha öncede söylediğimiz gibi sonuca yönelik olarak yaptığınız takdirde daha başarılı sonuçlar elde edeceğiz.Zaten böyle yapıyorsunuz. Gösterdiğiniz özen, itina ve sabırdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum“ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER