01.30 KABUSU!

Biri henüz daha üç yaşındaydı. Ailesi onun için hayaller kurarken, bir anlık hata pahalıya patladı. Minik Ravza, tüplü televizyonun üzerine devrilmesi sonucu yaşama gözlerini kapadı. Diğeri ise gençliğinin baharındaydı. Pizzacı Tolga, son siparişini vermiş motoru ile geri dönerken, önüne çıkan çukuru fark etmeyerek acı sonu yaşadı. Dün gece yaşanan bu olayların saati ise ne acıdır ki 01.30’du

01.30 KABUSU!

RAVZA AĞLATTI

Olayların ilki Samsun’un İlkadım ilçesi Karasamsun Mahallesi’nde meydana geldi. 3 yaşındaki Ravza Buğlem Keskin’in üzerine eski tip tüplü televizyon düştü. Televizyonun altında kalan çocuk ağır yaralandı. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne oradan da OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Keskin, 06.30 sıralarında kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

ÖLÜM ÇUKURU!

Diğer olay ise yine aynı saatte Atakum ilçesi Pelitköy Mahallesi'nde meydana geldi. Bir pizzacıda paket servisçi olarak çalışan Tolga Açıcı, 55 BAP 07 plakalı motosikleti ile son servisini verdikten sonra dönüşe geçti. Açıcı yönetimindeki motosiklet, yolda oluşan çukura düşmesi sonucu kontrolden çıkıp ağaca çarptı. Ağır yaralanan Tolga Açıcı, olay yerinde yaşamını yitirdi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER