Uyuşturucuyla Mücadele Kurulu toplandı

Uyuşturucu ile mücadelede tüm kurum ve kuruluşların ana çalışma planlarının belirlendiğini ifade eden Samsun Vali Yardımcısı Ali Galip Saral, tüm kurumların bu plan doğrultusunda çalışacağını söyledi

İl Uyuşturucu ile Mücadele Kurul Toplantısı dün Vali Yardımcısı Ali Galip Saral başkanlığında DSİ 7. Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Tek gündem maddesi ile toplanan kurulda OMÜ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Böke, ‘Bir ebeveyn çocuğunuz madde almış ve parkta kötü durumda mesajı aldıktan sonra neler yaşanır? Nelerin yaşanması gerekir?’ konulu sunum yaptı.

PLAN ÇERÇEVESİNDE ÇALIŞACAĞIZ

Ebeveynin madde bağımlısı çocuğu ile ilgili neler yapması gerektiği konulu sunum basına kapalı olarak yapılırken, toplantının açılışında konuşan Vali Yardımcısı Ali Galip Saral, “Geçen aylarda yaptığımız çalışma bütün kurum ve kuruluşların ana çalışma planını ortaya koymuştuk. Tüm kurumlar bu plan çerçevesinde çalışmalarını icra edecektir” diye konuştu. Gündeme ek ilave madde gelmezken toplantı Böke’nin sunumu ile son buldu.

 

Sezer SEZER

 

Etiketler ; Ali Galip Saral ,
İlginizi Çekebilir