Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz

İlkadım Belediyesi tarafından 18 ay önce temelleri atılan, Samsun'un en büyük toplantı ve düğün organizasyonlarının yapılacağı, etüt merkezleri, sinema ve fitness salonları, mescit, kafeterya, otopark ve dinlenme mekanları gibi birçok sosyal alanın bulunduğu Derebahçe Sosyal Tesisleri'nin açılışı için görkemli bir tören düzenlendi.

Açılış merasimine Samsun Valisi İbrahim Şahin, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, OMÜ Rektörü Prof Dr. Sait Bilgiç, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Adnan Varol, ilçe belediye başkanları, kamu kurum müdürleri, belediye meclis üyeleri, belediye daire müdürleri, mahalle muhtarları, sivil toplum örgüt temsilcileri, memur ve işçi sendikasının şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Derebahçe Sosyal Tesisleri’nin açılış konuşmasını İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptı.

Erdoğan Tok'un ardından kürsüye Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz çıktı ve siyasetin lafta değerli olmadığını ifade etti.

Başkan Yılmaz, “Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz. Şu anda uç noktalarımızda, köylerimizde çeşitli şekilde ekiplerimiz hizmet üretiyor. İlkadım Belediyesi’nin önemli 5 projesinin toplam tutarı 50 milyonu buluyor. Bu maliyetin yarısını Erdoğan Bey, kendi öz kaynaklarıyla üretip, geliştirip organize etti. Kendisini tebrik ediyorum. Lafla peynir gemisi yürümüyor. Artık lafla yapılan siyaseti hiç kimse değerli kılmıyor. Kimse anlamlı görmüyor. Taş yerinde ağırdır. Yaptığın bir şey varsa sözle değil yaptığınla kendini anlat diyor insanlar. İnsanımız yapılan hizmetlerin değerini ve anlamını çok iyi biliyor. Yapılan bu projelerinin hepsinin temel bir felsefesi var. Hepsi insana dokunan işler. İnsanlar bu sosyal tesislere gelerek buradaki hizmetlerden istifade edecekler. Bu insanlar bu hizmetler karşısında yaşadığı ilçeye ve ile aidiyet duygusuyla bağlanacak. Bunlar bizim AK Parti siyasetimizin hizmete dönük siyaset anlayışının sonuçları. Sonuç olarak 30 Mart yerel seçimlerinden sonraki değişimleri ilçelerimizde görüyoruz. Bu yapılan tesisin de İlkadım Belediyesi’ne hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz
Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz
Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz
Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz
Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz
Ülkemize gümbür gümbür hizmet ediyoruz
İlginizi Çekebilir