Terme’de İnşaat Atıkları ve Molozlar Temizleniyor

Samsun’un Terme ilçesindeki boş arazilere atılan inşaat atıkları ve molozlar belediye ekipleri tarafından temizlenmeye başlandı.

Terme ilçesinde, Belediye Başkanı Şenol Kul’un talimatıyla harekete geçen temizlik ve fen işlerine bağlı ekiplerce ilçe genelindeki boş arazi ve arsalara atılan soba külleri, inşaat atığı, hurda eşya, çöp ve moloz gibi görüntüyü bozan maddeler temizleniyor.

Çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Terme Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ertan Keleş, kentin temiz ve güzel bir görüntüye kavuşması için Fen İşleri müdürlüğü ekipleri ile birlikte koordineli şekilde çalışmalar yaptıklarını söyledi.

DUYARLILIK BEKLİYORUZ
Çalışmaların ardından daha güzel bir görünüme sahip olacak boş arsaların temiz kalması için vatandaşlardan destek beklediklerini dile getiren Belediye Başkanı Şenol Kul “Temiz ve yaşanabilir bir çevre sloganıyla ilçemiz genelinde yaptığımız çalışmalarla cadde ve sokaklarımız daha temiz oluyor. Sokak başlarına, kuytu yerlere ve boş arsalara bırakılan inşaat atıkları ve molozların toplanması için çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızdan daha temiz bir çevre için duyarlılık bekliyoruz. Bu sebeple hepimize büyük sorumluluklar düşüyor, unutmayalım ki en iyi temizlik kirletmemektir” dedi.

 

Etiketler ; Terme ,
İlginizi Çekebilir