Polise zor anlar yaşattı
Yerel 22 Ekim 2016 Cumartesi 16

Polise zor anlar yaşattı

Samsun’un Bafra ilçesinde kamyonetin altında baygın yatan genç, polise zor anlar yaşattı.

Büyükcami Mahallesi Büyük Park önünde park halinde olan kamyonetin altında bir kişinin yerde yattığını gören vatandaşlar, durumu polise ve 112 Acil Servis ekiplerine haber verdi. Burada toplanan vatandaşlar arasından kendisinin doktor olduğunu söyleyen bir kişi yerde yatan M.S.’ye (27) müdahale etti. Şahsın uyuşturucu almış olabileceğini iddia eden bir kişi, bir an önce hastaneye götürülmesi gerektiğini söyledi. 

Bir süre sonra ayağa kalkan ancak ayakta zor duran M.S., olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerine güçlükle konuşarak hastaneye gitmeyeceğini ifade etti. Bunun üzerine polis ekipleri üzerinde bulunan telefonla şahsın ailesine haber verdi. Polise de güçlük çıkartan şahıs daha sonra polis otosuyla asayiş büroya götürdü. 

Görgü tanıkları, sallanarak aracının yanına gelen M.S.’nin kamyonete binmek için kapıyı açtığı sırada arabanın altına düştüğünü ve öyle kaldığını söylediler. Bir vatandaş ise, “Allah'tan direksiyona binip hareket edememiş, yoksa Allah muhafaza daha kötü bir olayla karşılaşabilir, başkalarının hayatına sebep olabilirdi” dedi. 

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Polise zor anlar yaşattı
Polise zor anlar yaşattı
Etiketler ; Samsun , Bafra ,
İlginizi Çekebilir