Osman Genç Samsunspor'u Resmen Aşağıladı!

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bayan Basketbol Takımının basın toplantısında Samsunspor için herkesi kızdıracak şok sözler sarf etti

Konuşmasında Samsunspor'u küçülttü, ikici sınıf kategoriye attı, aşağılar gibi ifadeler kullandı, kendi takımlarını yüceltti.
Bilyoner.com Bayanlar Basketbol Ligi'nin mücadele eden Canik Belediyesi Bayan Basketbol Takımı'nın yeni sezon tanıtım toplantısında  Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsunspor'u sözleriyle küçülttükçe küçülttü, ikinci sınıf kategoriye attı, aşağılar şekilde ifadeler kullandı.

Meşe Kültür Tesisleri'nde bayan basketbol takımının yeni kadrosunun tanıtımını yapmak ve sezon hazırlıkları hakkında bilgi vermek amacıyla basın toplantısı gerçekleştirildi.
Kulüp başkanının konuşmasının ardından söz alan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, herkesi şaşırtan, kızdıracak sözler sarf etti. Tam söz alacağı sırada gazetecilerle arasında ilginç bir diyalog geçti.
Açıklamaya başlayacağı esnada kameraların görüntü alması için bazı gazetecilerin 'fotoğraf alıp kenara çekileceğiz, sonra çıkacağız" demesi üzerine Başkan Genç, "Nereye çıkıyorsunuz, bir yere çıkma. Bir saat konuşma yapacağız" sözü sonrası bir gazeteci, "Samsunsunspor'un idmanı var. 1 saat uzun. O kadar vaktimiz yok" şeklinde cevap vermesiyle peşine şok eden sözler geldi.

YANİ NE YAPILIM SAMSUNSPOR İKİNCİ LİGDE

"Arkadaşlar gelin buraya bakalım. Burası sohbet etme yeri değil" sözüyle başlayan konuşmanın devamında Başkan Genç, "Samsunspor ikinci ligde bir takım kardeşim, bu da süper ligde bir takım. Ne yani"  dedi. Basın mensuplarının " Çok ağır oldu" sözleri üzerine Başkan, "Ağır değil. Ne yapılım ikinci ligde. Asıl birinci markamız bayan basketbol takımımız. Onun için burada olacağız. Kim birinci ligde ise onu o hak ediyor" diye konuştu.
İlginizi Çekebilir