‘Hep Birlikte Bunları Topraklarımızdan Kovacağız’

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, Gaziantep'te meydana gelen bombalı terör saldırısını nefretle lanetlediklerini belirterek, "Türkiye bir terör kumpasında. Bize isteklerini siyasi yollardan yaptıramayan iç ve dış güçler, terör yoluyla Türkiye'yi yıldırmaya çalışıyorlar" dedi

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Gaziantep'te meydana gelen canlı bomba saldırısına lanet yağdırdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "FETÖ bıraksa PKK, PKK bıraksa DAEŞ başlıyor" sözlerine dikkati çeken Göksel, "Türkiye bir terör kumpasında" dedi.

TERÖRÜN İPİNE SARILDILAR

Türkiye'ye siyasi yollardan istediklerini yaptıramayan iç ve dış güçlerin, hep birlikte terör yoluyla Türkiye'yi yıldırma harekatı yapmaya devam ettiklerini ifade eden Muharrem Göksel, "Bunlar hep beraber terörün ipine sarılmışlar, insanları katlediyorlar. Düğün alanını cenaze alanını çevirebiliyorlar. Bunu da 13-14 yaşında bir çocuğa yaptırıyorlar. Bu kadar küçülmek, bu kadar acizlik ve gaddarlık dünyanın hiçbir yerinde yoktur" diye konuştu.

GÖZLERİ DÖNMÜŞ DURUMDA

Gaziantep'in, 'Gazi' ünvanını almış bir kent olduğunu anımsatan Muharrem Göksel, "Gaziantep bunlara teslim olmaz. Gaziantepliler onurlu ve gururlu insanlardır. Sonuna kadar direneceklerdir. Bunlar o kadar acizler ki artık küçük çocuklara bombayı bağlayıp, uzaktan kumanda ile bile patlatıyorlar. Bu kadar gözleri dönmüş durumda. Biz birlik beraberliğimizi devam ettirip, aynı bayrak, aynı vatan duygusuyla hareket ederek bunları bu topraklardan kovacağız. Yapacağımız en iyi şey de Gaziantep'e diğer illerimize destek vermek olmalıdır" dedi.

 

Gülsüm ATİK

 

İlginizi Çekebilir