Cumhur Ünal, Havza Ak Parti İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Karabük Milletvekili Cumhur Ünal Havza İlçe Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulundu

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ilçe teşkilatları ziyaretleri kapsamında Havza Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ünal ve Göksel Ak Parti Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, Havza Belediye Meclis Üyeleri e parti yöneticileri ile birde toplantı düzenledi.

Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel toplantı öncesi yapmış olduğu konuşmada Ak Partinin istişare partisi olduğunu belirterek; “Bizim gücümüz birlik ve beraberliğimizden gelmekte. Birlik ve beraberliğimizi sağlamak ve devam ettirmek adına düzenli olarak bu tür toplantı ve denetimlerimize devam ediyoruz. Gücünü halktan alan partimizi her zaman halkımıza hizmet etmek için hazır olmak zorunda.” dedi.

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ise “Samsun İl Koordinatörü milletvekili olarak bölgedeki ve İlçelerdeki parti teşkilatlarını ziyaret ettiklerini belirterek; “ Ülkemiz 15 Temmuz gecesi bir felaketten döndü. Halkımız birlik ve beraberlik içerisinde bunu sağladı. Halkımızın b birlik ve beraberliği karşısında bizlerde teşkilatlarımız ve parti üyelerimiz ile birlik beraberlik içinde olmalıyız. Varsa kırgınlıklarımızı ve kızgınlıklarımız bir kenara bırakarak halkımız ve partimiz için çalışmalıyız. Enerjimizi 15 Temmuz gecesi bir bütün olan halkımıza hizmet etmek harcamalıyız.” dedi.

AK Parti Samsun İl Koordinatörü Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel toplantı sonrası Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Mahmut Karahan, Belediye Meclis Üyeleri ve parti yöneticilerinde çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Cumhur Ünal, Havza Ak Parti İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti
İlginizi Çekebilir