'Çocuklarımızın İkinci Velisi Olduk'
Yerel 19 Eylül 2016 Pazartesi 17

'Çocuklarımızın İkinci Velisi Olduk'

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,"Öğrencilerimiz ülkemizin ve şehrimizin gelecek vizyonunun teminatıdır.Bizler Büyükşehir olarak söz verdiğimiz gibi daima onların ikinci velisi olduk"dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz,Samsun'un Terme ilçesinde hayırsever işadamı Ahmet Ersoy tarafından 24 derslikli ilkokulun açılışına katıldı. Burada çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Yılmaz,Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime yaptıkları yatırımlara dikkat çekti.

BÜYÜKŞEHİR OLARAK ÇOCUKLARIMIZIN İKİNCİ VELİSİYİZ

Evlatlarına iyi bir eğitim ve öğretim sağlayabilen milletler ancak yarınlarından emin olabilirler diyen Yılmaz,"Öğrencilerimiz ülkemizin ve şehrimizin gelecek vizyonunun teminatıdır.İnancımızın, milletimizin ve memleketimizin yarınları evlatlarımıza emanettir. Evlatlarımızın iyi bir eğitim almaları; dinini bilen, vatanını ve milletini seven, ahlaklı ve dürüst bir birey olarak yetiştirilmeleri, başta evlatlarımızın hakkı olduğu gibi, bizim de hem onlara hem inancımıza hem de milletimize karşı olan önemli bir vazifemizdir. Bizler Büyükşehir olarak söz verdiğimiz gibi daima onların ikinci velisi olduk olmaya da devam edeceğiz"dedi. Öğretmenlere de yeni eğitim yılının hayırlı olmasını dileyen Başkan Yılmaz,“Öğrencilerimizin başarısında önemli rol üstlenen öğretmenlerimize bu zamana kadar fedakarca verdikleri emekler nedeniyle sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Öğretmenlerimizden tek beklentimiz, evlatlarımıza verdikleri temel eğitimin yanı sıra onlara vatan ve millet sevgisi, birlik ve beraberliği, kardeşlik duygusunu da aşılamalarıdır. Bu yolda Allah sizlerin yardımcısı, bizler de destekçiniz olacağız"ifadelerini kullandı.
'Çocuklarımızın İkinci Velisi Olduk'
'Çocuklarımızın İkinci Velisi Olduk'
İlginizi Çekebilir