Başından vurulan polis memuru bugün toprağa verildi

Muğla'da 21 yıllık polis memuru Fatih Keskin, uyurken yastığının altına koyduğu silahının ateş alması sonucu başından vurulmuştu. Keskin bugün, memleketi olan Samsun'un Ayvacık ilçesinde toprağa verildi

Yastığının altındaki silahının ateş alması sonucu başından vurularak hayatını kaybeden 21 yıllık polis memuru Fatih Keskin, Samsun'un Ayvacık ilçesinde toprağa verilecek.

Olay, polis memuru Fatih Keskin'in evde yalnız kaldığı sırada meydana geldi. Fatih Keskin’in oğlunun Sinop’ta Fen Lisesi’ni kazandığı, bu nedenle kendisinin de tayinini o kente isteği ve bu talebinin kabul edildiği öğrenildi. Keskin, Sinop'a önce ailesini gönderdi.Taşınma durumu sebebiyle Eve gelen nakliye şirketi çalışanları, zili çalmalarına rağmen kapıyı kimsenin açmaması ve içeriden telefon sesi gelmesine rağmen cevap verilmemesi üzerine polisi aradı.

Olay yerine gelen Fatih Keskin'in meslektaşları çilingirle kapıyı açtı.Yapılan kontrolde öldüğü belirlenen Keskin’in naaşı, olay yeri incelemesinin ardından Muğla Adli Tıp Kurumu’na kaldırılmıştı.

Samsun'un Ayvacık ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğu bilinen Keskin bugün Ayvacık'ta toprağa verildi.

Başından vurulan polis memuru bugün toprağa verildi
Etiketler ; Fatih Keskin , Samsun , Ayvacık ,
İlginizi Çekebilir