Anakentspor hakemlerin kurbanı oldu!
Yerel 20 Ekim 2016 Perşembe 10

Anakentspor hakemlerin kurbanı oldu!

Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, Türk Telekom karşısında müsabakanın hakemlerini geçemedi. Kırmızı beyazlılar, verilen bir çok yanlış karar sonucunda maçı 79-81'lik skorla kaybetti

İLK YARIYI ÜSTÜN TAMAMLADI

Türkiye Basketbol Ligi'nin (TBL) 5. hafta mücadelesinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, dün İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda Türk Telekom'u ağırladı. Müsabakaya istediği gibi başlayamayan temsilcimiz, ilk 5 dakikadan sonra toparlandı ve rakibi karşısında etkili bir oyun sergiledi. Kırmızı beyazlılar ilk periyotu 27-22 üstün tamamladı. İkinci çeyrekte farkı bir ara 14'e kadar açmayı başaran Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, yanlış hakem kararlarının da etkisiyle farkı koruyamadı ve devre arasında soyunma odasına 43-40 galip gitti.

HAKEMLER TELEKOM'A ÇALIŞTI

Kırmızı beyazlı temsilcimiz, güçlü rakibi karşısında müsabakanın üçüncü çeyreğinde de iyi oyun sergiledi. Çekişmeli geçen 10 dakikayı Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor, 64-58 önde tamamlayarak son periyota galip başladı. Müsabakanın son çeyreği ise tam bir hakem skandalına döndü. Türk Telekom'un kazanması için müsabakanın hakemleri ellerinden geleni yapınca Samsun Büyükşehir Belediyesi Anakentspor maçı 79-81'lik skorla kaybetti.

Mustafa ATASEVEN

Etiketler ; Samsun , Anakentspor ,
İlginizi Çekebilir