2 Aydır Kayıp Kızını Arıyor
Yerel 14 Eylül 2016 Çarşamba 12

2 Aydır Kayıp Kızını Arıyor

Samsun'un Bafra İlçesi'nde 13 Temmuz'da evden çıkan Bafra Ticaret Meslek Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi 16 yaşındaki Fatma Yursel, bir daha geri dönmedi. Baba Eyüp Yursel, o günden itibaren her yerde aradığı kızının bulunmasını istedi.

Samsun'un Bafra İlçesi'nde 13 Temmuz'da evden çıkan lise öğrencisi Fatma Yursel, bir daha geri dönmedi. 5 çocuk babası Eyüp Yursel, kızının fotoğraflarını sokaklarda vatandaşlara göstererek bulmaya çalışıyor. Çiftçilik yaparak geçimini sağlayan baba, yetkililerden de yardım istedi. Kızının hayatından endişe ettiğini belirten Eyüp Yursel, "2 ay önce kızım evden dışarı çıkmak için benden izin istedi. Bir süre sonra kızımı aradım. Eve geldiğini söyledi ama gelmedi. Eve gelmeyince hemen polise ve jandarmaya giderek başvuru yaptım. Ancak halen bir sonuç alamadım. Yetkililerden yardım istiyorum" dedi.

 

'KIZIM NASIL OLURSAN OL GEL'

 

Kızının eve dönmesini istediğini belirten baba Yursel, "Kızım ben senin babanım. Allah aşkına gel. Neredeysen gel, ne olursan ol, nasıl olursan ol gel. Çok perişanız kızım, ne yolda olursan ol gel, bize bir haber ver Allah aşkına. Annen ve kardeşlerinle perişan olduk. Ne olur bize bir haber ver" diye konuştu.

 

Kaynak ; DHA
Etiketler ; Samsun , Bafra , Fatma Yursel , Eyüp Yursel ,
İlginizi Çekebilir