Zeren, Altınordu maçı öncesi konuştu: 'Çok zor olacak ama...'

Samsunspor'un sportif direktörü Coşkun Zeren, 'Altınordu maçı bizim için önemli bir virajdır. Kazandığımız takdirde puan anlamında da rahatlayacağız'

Zeren, pazar günü kendi sahalarında oynayacakları maç için, rakip olan Altınordu'nun çok disiplinli futbol oynadığını söyledi.
Sahaya her zaman kazanmak için çıktıklarını belirten Zeren, şöyle konuştu.
"Şüphesiz çok zor maç olacak ama kazanmak istiyoruz. Bu yönde çalışmalarımızı yapıyoruz. En çok taraftarlarımıza ihtiyaç duyduğumuz maçlardan biri olacak. Çünkü taraftarlarımız bu takımı inanılmaz coşturuyor ve inanılmaz oynatıyor. Taraftarların etkisiyle sahada farklı bir Samsunspor oluyor." 
Takımın acilen puan veya puanlara ihtiyacı olduğuna dikkat çeken Zeren, şunları kaydetti.
"Gerekli mücadeleyi sahaya yansıtacağız. Altınordu'yu Samsun'dan eli boş göndermek istiyoruz. Bizim için önemli bir virajdır Altınordu maçı. Kazandığımız takdirde puan anlamında da rahatlayacağız. Tekrar söylüyorum, taraftarlarımız stadyumu doldurursa ve takımın arkasında olursa başaramayacağımız bir şey yok." 
Samsunspor, teknik direktör Osman Özköylü yönetiminde Nuri Asan Tesislerinde günde çift idman yaparak hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenmanda sakat olan Ercan Yazıcı dışında tüm oyuncular yer aldı.
Etiketler ; Coşkun Zeren , Samsunspor ,
İlginizi Çekebilir