Samsunspor'un taraftar kozu
Spor 21 Ekim 2016 Cuma 19

Samsunspor'un taraftar kozu

Samsunspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Altınordu maçında tribündeki ambiyansın kazanmak için önemli rol oynayacağını söyledi.

Samsunspor Altınordu maçına hazırlıkları sürerken idman öncesi açıklama yapan Teknik direktör Özköylü, oynayacakları her maçın kendileri açısından önemli kaydetti.

Altınordu maçının zorluğuna dikkat çeken Özköylü, şöyle konuştu.  "Altınordu takımı bu lige çıktığı yandan itibaren hep bir arada oynayan oyuncu topluluğu. Birbirlerini çok iyi tanıyan ve genç koşan bir takım. Tabi ki kolay maç yok. Bizde kendi seyircimiz önünde özellikle belirtmek istiyorum, taraftarlarımızın desteği ve motivasyonu iyi yakalayıp iyi oyun ortaya koyarak sahadan ikinci galibiyetimizi alıp ayrılmak istiyoruz."

Ligde alınacak her puanın değerli olduğunu vurgulayan Özköylü, şunları kaydetti: "Her maça 3 puan parolası ile çıkacağız ama hiç bir zamanda kaybetmek istemiyoruz. İnşallah bu inancı oyuncu arkadaşlarımızın sahaya yansıtacağına inanıyorum. Taraftarlarımızın 90 dakikasında maça katkısı çok önemli, her saniye oyuncularımıza destek versinler, tribünleri mutlaka doldursunlar. Tribündeki ambiyans ve atmosfer bu maçın kazanılmasında önemli rol oynayacaktır."

Etiketler ; Samsunspor ,
İlginizi Çekebilir