Samsunsporlu yöneticiden çirkin saldırı

Daha önce taraftarı tesisten kovarak gündeme gelen Samsunspor yöneticisi Fazıl Abdik, Gazate Gerçek'te Spor Müdürü olan Fatih Tutar'a idman sırasında Nuri Asan Tesisleri’nde sözlü ve fiziki saldırıda bulundu

TESİSTEN ÇIKARMAYA ÇALIŞTI

Samsunsporlu taraftarları tesislerden göndermek istemesiyle daha önce gündeme gelen Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Fazıl Abdik, bugün yeni bir olaya daha imza attı. Bu sezon tesislerde 2 gazeteciyle tartışan Abdik bugün de Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar’a fiziki ve sözle saldırıda bulundu. Kendisi için yapılan bir haberi Tutar’a soran Abdik, “Haberi sen mi yaptın ve niye yaptın?” dedi. Fatih Tutar ise kendisine haberin doğruluk payını anlattı. Daha sonra haberin içeriğini doğrulayan Abdik, “Sen beni tanıyor musun? Haber doğru olsa da yayınlayamazsın. Benim geçmişimi biliyor musun? Ben adamı ne yaparım…” gibi tehditler savurarak Fatih Tutar’ın üzerine yürüdü. Hakaret ve tehditlerine devam eden Abdik, Tutar’ı zorla tesisten çıkarmaya çalıştı.

DAHA ÖNCE TARAFTARI KOVMUŞTU

‘Ben yöneticiyim. Tesisten kovuyorum seni. Bu saatten sonra gelemezsin’ diyen Fazıl Abdik, Tutar’ın o sırada idman yapan futbol takımını haber yapmasına da engel olmaya çalıştı. Abdik, daha sonra Samsunsporlu yönetici ve görevliler tarafından tesis dışına çıkartıldı. Gazete'nin Spor Müdürü Fatih Tutar ise kendini zorla tesis dışına çıkarmaya çalışan, tehdit ile hareket eden ve haber alma özgürlüğünü engellemeye çalışan Fazıl Abdik hakkında Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Fatih Tutar'a fiziki ve sözlü saldırıda bulunan Fazıl Abdik daha önce de Samsunspor taraftarını Nuri Asan Tesisleri’nden kovmuştu.

Samsunsporlu yöneticiden çirkin saldırı
İlginizi Çekebilir