Samsunspor'da aidatını ödemeyenler üyelikten düşürülecek

Samsunspor'da üye olan 1317 kişiden 750'sinin 2 yıldır aidatlarını ödemediği ve aidatlarını ödemeyenlerin üyeliklerinin düşürüleceği açıklandı.

Samsunspor'un üyesi olan 1317 kişinin yarısından fazlasının aidatlarını ödemediği ortaya çıktı. 2 yıldır aidatlarını ödemeyen üyelere iadeli taahütlü mektup gönderildiği ve 1 ay süre verildiği bildirildi. 1 ay içinde üyelerin aidatlarını ödemediği takdirde üyelikten düşürüleceği kaydedildi.
Samsunspor Kulüp Başkan Yardımcısı Araboğlu, aidatlarını 2 yıldır ödemeyen 750 üyeye taahütlü mektup gönderdiklerini söyledi. 
Üyelerin 1 ay içinde aidatlarını yatırmadıkları takdirde üyeliklerini düşürmek zorunda kalacaklarını ifade eden Araboğlu, "Biz istiyoruz ki, üyelerimiz gelsin ve aidatlarını ödesin Samsunspor'da o onurlu üyelikleri devam etsin. Ama ödememe ısrarı olursa biz üyeliklerini silmek zorunda kalacağız. Bu aidatlardan dolayı kulübün alacağı 645 bin liradır. Biz mektupları gönderdikten sonra 750 kişiden sadece 25'i geri dönüş yapıp, aidatlarını ödedi. Biz hepsinin üyeliklerinin devam etmesinden yanayız" ifadesini kullandı.
Kaynak ; Gercekbizde.com
Etiketler ; Samsunspor ,
İlginizi Çekebilir