'Samsunspor Yönetimi Fazıl Abdik kadar suçludur!'

Samsunspor’da yaptığı olaylarla gündeme gelen yönetici Fazıl Abdik’e en sert tepkilerden biri Samsunspor Taraftarlar Derneği 1984 Söğütlübahçe’den geldi

TEPKİLER GELMEYE DEVAM EDİYOR

Samsunspor’da daha önce kırmızı-beyazlı taraftarlara tesislerde söylediği sözlerle gündeme gelen Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Fazıl Abdik, son olarak Gazete Gerçek Spor Müdürü Fatih Tutar’a fiziki ve sözlü saldırıda bulundu. Yaptığı olaylarla sıkça gündeme gelen Fazıl Abdik’e en sert tepkilerden biri Samsunspor Taraftarlar Derneği 1984 Söğütlübahçe’den geldi. Dernek Başkanı Samet Bulgan yaptığı açıklamada yönetime seslenerek, Fazıl Abdik’in görevine son verilmesini istedi. Başkan Bulgan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

 

‘O YENİ SAYFA KARALANACAK’

“Bundan bir ay önce tesislere giden bir grup Samsunspor taraftarı için ‘Bunları buraya kim soktu?’ deme cüretinde bulunan Fazıl Abdik, yine tesislerde bu sefer basın mensubunu tesislerden kovmaya çalıştı. Tesisler senin babanın çiftliği değil Fazıl. Senin seviyende insanların yeri Samsunspor olamaz. Geçen hafta Fazlı Abdik'in formalite icabı istifasını kabul etmeyen yönetim kurulu da en az Abdik kadar suçludur. Acilen Fazlı Abdik'in istifa etmesini beklemeden yönetim kurulu Fazlı Abdik'i göndermelidir. Aksi takdirde Rüştü Araboğlu'nun dediği o yeni sayfa sayeniz de karalanacaktır.”

Etiketler ; Samsunspor ,
İlginizi Çekebilir