Samsunspor Atilla'yı Bekliyor
Spor 4 Eylül 2016 Pazar 10

Samsunspor Atilla'yı Bekliyor

Alacağı olan 450 bin TL’de indirime gideceğini açıklayan Samsunspor’un eski kalecisi Atilla Özmen yönetimi çıkmaza soktu

YÖNETİM ÇABA SARF EDİYOR

Samsunspor’a FIFA tarafından verilen 2 dönem transfer yasağı devre arasında sona erecek. Kırmızı-beyazlıları bekleyen diğer tehlike ise transfer tahtasının kapalı olması. Samsunspor, tahtayı açabilmek için eski oyuncuları, yöneticileri ve teknik adamlarına 5 milyon TL’ye yakın ödeme yapması gerekiyor. Yönetim ise kulübü federasyona şikayet eden isimlerle görüşerek faizlerden vazgeçmelerini ve sadece ana parayı kabul etmelerini istiyor. Kırmızı-beyazlı yönetim görüşmelerinde başarı olursa, faizler ana paralardan daha yüksek olduğu için ödenecek para yarı yarıdan daha aşağıya düşecek.

TAMAM DEDİ AMA…

Yönetimin Samsunspor’un eski kalecisi Atilla Özmen ile de görüştüğü belirtildi. Özmen’in alacağı net paranın 250 bin TL olduğu, fakat faizlerle bu paranın 450 bin TL’ye çıktığı öğrenildi. Samsunsporlu yöneticilerle yaptığı ilk görüşmede indirime gideceğini açıklayan Özmen’in daha sonra da yöneticilerin telefonlarına bakmadığı ortaya çıktı. Yöneticilerin ise araya başka insanları sokarak Özmen’den cevap bekledikleri belirtildi. Özmen’in şikayeti üzerine Samsunspor geçen sezon Galatasaray’dan kaleci Aykut Erçetin, Konyaspor’dan Özgür Özkaya ve Gençlerbirliği’nden Ferhat Görgülü’ye imza attıramamıştı.

Fatih TUTAR

Etiketler ; Samsunspor , Atilla Özmen ,
İlginizi Çekebilir