Sahada Olmayı Çok İsterdim
Spor 18 Ağustos 2016 Perşembe 15

Sahada Olmayı Çok İsterdim

Cezasından dolayı ilk maçta forma giyinemeyecek olan Mustafa sevgi, “İlk maçta takım arkadaşlarımın yanında olmayı çok isterdim. Fakat cezamdan dolayı tribünden kendilerine destek vereceğim” dedi

KIRMIZI KART GÖRMÜŞTÜ

Samsunspor, 2016 – 2017 sezonuna taraftarının önünde oynayacağı Adana Demirspor maçı ile başlayacak. Adana Demirspor maçında kırmızı kart cezalısı olan Mustafa Sevgi forma giyemeyecek. 2015 – 2016 sezonunun 33. haftasında oynanan Samsunspor – Yeni Malatyaspor maçının 82. dakikasında rakip takım sporcusuna yönelik şiddetli hareketi nedeni ile kırmızı kart görmüştü. Mustafa Sevgi’ye PFDK tarafından 3 maç ve 6 bin 500 lira ceza verildi.

 

ARKADAŞLARIMA GÜVENİYORUM

Tahkim Kurulu’na yapılan itiraz sonrası ceza 2 maç ve 4 bin 333 lira para cezası olarak onaylandı. Geçen sezonun 34. haftasında oynamayan Mustafa Sevgi bu sezonun ilk maçında da forma giyemeyecek. Sahada olmayı çok istediğini dile getiren Sevgi, “İlk maçta takım arkadaşlarımın yanında olmayı çok isterdim. Fakat cezamdan dolayı tribünden kendilerine destek vereceğim. Ben arkadaşlarıma güveniyorum. En iyi skoru alarak sahadan ayrılacaklardır” dedi.

İlginizi Çekebilir