Pınarspor Artık Çok Farklı
Spor 6 Eylül 2016 Salı 10

Pınarspor Artık Çok Farklı

Yaz spor okulu faaliyetleri kapsamında yüzlerce sporcuyu kulübe kazandıran Pınarspor, eğittiği minik sporcular ile geleceğe yatırım yapıyor

TARİHİNİN EN HAREKETLİ DÖNEMİ

Pınarspor, kulüp tarihinin en hareketli dönemlerini yaşıyor. Kulübe kazandırılan servis araçlarıyla Canik bölgesinin tamamına açılan Pınarspor, yeni projesiyle yüzlerce yeni öğrenciyi kulübe kazandırdı. Yeni genç antrenörleri de bünyesine katan mavi-beyazlı ekip Kefeli Tesisleri’nde Haziran ayından itibaren yaz spor okullarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Genel Koordinatör Oktay Öz gözetiminde yapılan çalışmalar oldukça neşeli geçiyor.

 

ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Altyapıda haftanın her günü gruplar halinde çalışmaların yapıldığı belirten kulüp antrenörleri Ali Öz ve Sami Kaya, “Öğrencilerimiz kulübümüze ilk geldiklerinde aralarında hiç futbol oynamamış olanlar dahi vardı. Şimdi ise çift kale bir maçta nerede durup nasıl hareket edebileceklerini çok iyi biliyorlar. Çalışmalarımızı yazın sonlandırmayacağız. Kışın da antrenmanlarımızı devam ettirip bu minik oyuncularımızı Türk futboluna kazandıracağız” dediler.

Fatih TUTAR

İlginizi Çekebilir