Pepe: Şükür Mourinho Dönemi Çabuk Bitti!

Kulübün Jose Mourinho döneminde kötü bir imajı olduğunu söyleyen Pepe, "Tanrı'ya şükür Mourinho dönemi çabuk bitti" dedi.

Inter'deki başarılı döneminin ardından 2010 yılında gelen Madrid'e ve Başkent ekibini 2011-12 döneminde şampiyonluğa taşıyan Mourinho'nun döneminde kötü imajları olduğunu söyleyen Brezilya doğumlu Portekizli oyuncu, "Saha dışına çıktığımızda insanlar bizden nefret ediyordu. Carlo Ancelotti'nin gelişinin ardından her şey değişti. Ancelotti döneminde insanların bize davranışının değiştiğini görebilirdiniz" diye konuştu.

Mourinho'yla zor bir dönem geçiren Pepe, Zinedine Zidane'la yeniden eski günlerine döndüğünü kaydederken, "Mourinho ve Zidane çok farklı. Birisi onların tamanen zıt olduğunu söyleyebilir. Ancak bu biri iyi diğeri kötü anlamında değil. Mourinho, teknik direktör olarak büyük kulüplerde büyük oyuncularla çalıştı. Zidane ise teknik direktörlüğe ilk olarak geçen sezon La Liga'da başladı. Ancak üst düzey futbol oynadı ve sahadakinden ne isteyeceğini biliyor. Bizim ne düşündüğümüzü biliyor. Madrid'de harika bir kariyeri vardı ve buradaki baskıyı anlayabiliyor"ifadelerini kullandı.

Etiketler ; Pepe , Mourinho ,
İlginizi Çekebilir