Kimse Samsunspor'u Hafife Almasın
Spor 19 Ağustos 2016 Cuma 10

Kimse Samsunspor'u Hafife Almasın

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un Sportif Direktörü Coşkun Zeren, " Genç bir kadroya sahip olmamıza rağmen altyapıdan gelen oyuncularımızla dirençli bir takım oluşturduk. Kimse Samsunspor'u transfer yapamadı diye hafife almasın" dedi

DİRENÇLİ BİR TAKIM OLDUK

Zeren, seyircileri önünde pazar günü oynayacakları Adana Demirspor maçıyla başlayacaklarını belirterek, sahalarında oynayacakları maçların önemli olduğunu vurguladı. Zeren, şöyle konuştu: "Kazanmak istiyoruz. Bütün hazırlıklarımızı ona göre yapıyoruz. İnanıyorum ki taraftarlarımızın önünde kazanarak lige başlayacağız. Genç bir kadroya sahip olmamıza rağmen altyapıdan gelen oyuncularımızla dirençli bir takım oluşturduk. Kimse Samsunspor'u transfer yapamadı diye hafife almasın”

 

TRİBÜNLER TAMAMEN DOLMALI

Bu yıl özellikle taraftar desteğinin çok önemli olduğuna işaret eden Kırmızı-Beyazlı ekibin sportif direktörü Zeren, "Taraftarlarımızın desteği bize sahada 12. oyuncu desteği sağlamakta. Onun için onların genç oyuncularımıza 90 dakika vereceği destek bizi sahada daha çok ateşleyecek. Taraftarlarımızı tribünleri tamamen doldurmaya davet ediyorum. Umuyorum, taraftarlarımızın desteğiyle sahadan gülerek ayrılan biz oluruz" ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir