Kılıç: ' Şu stadı doldurun'
Spor 22 Ekim 2016 Cumartesi 09

Kılıç: ' Şu stadı doldurun'

Samsunspor'un Türkiye'nin önemli takımlarından birisi olduğunu kaydeden Kılıç, ' Artık herkes bir destek atsın.Biz belli bir yere kadar getirdik. Buraya kadar hep beraber taşıdığımız kadarını başardık ancak bundan sonra özellikle buradan seyircilerimize sesleniyorum, şu stadı doldurun' dedi.

TARAFTARI UMUTLANDIRAN AÇIKLAMA

Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından düzenlenen 9. Samsun Tanıtım Günleri dün törenle başladı. Maltepe Miting Alanı'ndaki etkinliğin açılışına Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi İbrahim Şahin, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, MHP Grup Başkan Vekili Erhan Usta, Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ile belediye başkanları katıldı. Bakan Kılıç'ın, Samsunspor'la ilgili yaptığı açıklamalar ise kırmızı beyazlı takımın taraftarlarına umut verdi.

 

'HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYSUN'

Samsunspor'un Türkiye'nin önemli takımlarından birisi olduğunu kaydeden Kılıç, şöyle dedi:

"Artık stadımız da bitme noktasına geldi. Artık herkes bir destek atsın.Biz belli bir yere kadar getirdik. Buraya kadar hep beraber taşıdığımız kadarını başardık ancak bundan sonra özellikle buradan seyircilerimize sesleniyorum, şu stadı doldurun. Çünkü dolacak olan statta hem motivasyon üst seviyede olacak hem de aynı zamanda oradaki gelirle de takım kendini döndürme imkanına sahip olacak. 'Bir bilet alsak ne olur' demeyin, damlaya damlaya göl olur. Dolayısıyla en ufak katkı olsa dahi Samsunsporumuz için herkesin elini taşın altına koyacağına inanıyorum."

 

İlginizi Çekebilir