Ivanov'dan Tehdit Gibi Açıklama
Spor 24 Ağustos 2016 Çarşamba 09

Ivanov'dan Tehdit Gibi Açıklama

Samsunspor'un prensip anlaşmasına vararak Samsun'a davet ettiği ve daha sonra anlaşma sağlayamadığı Galin Ivanov'dan sert bir açıklama geldi. Ivanov kulübü şikayet edeceğini söyledi

BİRŞEY ALMADAN BEKLEDİM

Samsunspor’a transferi yılan hikayesine dönen Galin Ivanov sessizliğini bozdu. Samsun’a davet edilen ve daha sonra anlaşma sağlanamayan Bulgar oyuncu sert konuştu. Ivanov yaptığı açıklamada, “Ben profesyonel Bulgaristan milli takım futbolcusu Galin Stefanov Ivanov olarak Samsunspor taraftarına, Samsun şehrine bu basın açıklamamdır. Oynadığım 1.5 sene boyunca 2. yılın tamamının transfer ücretinden hiçbir şey almadan bekledim. Sonra kulüpten gelen yapılandırma teklifini alacaklarımdan bir kısmını bırakarak yeni sezonda da yüzde 30 indirime gidip bütün şartları kabul ettik ve anlaşma için iki kere Bulgaristan’dan geldim. Ne federasyona nede FIFA’ya kulübü şikayet ettim” dedi.

 

UEFA’YA BAŞVURACAĞIM

Ivanov konuşmasını şu sözlerle tamamladı: “Yapılandırma yapılan paranın sadece yüzde 30’luk kısmı yatırıldı geri kalan vaatler medical test menajer gibi sorunlar üretilerek ertelendi. Altı gündür bu şehirde otelde beklemem zaten oynamak istemem bir şeyleri kabul edip beklemememdir. Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu menajerlerimi birçok kez arayarak Samsun’a davet etmiştir. 1.5 senedir verilen ve her zamanki tutulmayan vaatler gibi bu imza olayı da menajerim ve ya ben bahane edilerek gerçekleşmemiştir. Ayrıca alacaklarım için UEFA’ya başvuracağım. Bu şehirden ayrılırken buradan Samsunspor taraftarına, Samsun şehrine teşekkür ediyorum.”

Fatih TUTAR

Etiketler ; Samsunspor , Galin Ivanov ,
İlginizi Çekebilir