Celil'den Çok Sert Osman Genç Açıklaması!

Samsunspor’un ‘İmparator’ lakaplı efsane oyuncusu Celil Sağır, kırmızı-beyazlı kulüp için tepki toplayan sözler sarf eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç’e tepki göstererek, “Samsunspor’u ağzına aldığında elli kere düşüneceksin” dedi

‘O TOPA GİRMEZ’

Celil Sağır, sosyal medyadaki hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Samsun Canik Belediye Başkanı, Samsun’un şu anki marka değerinin Canik Basketbol Takımı olduğunu deklare etmiş. ‘Samsunspor İkinci Lig’de yahu biz Süper Lig’deyiz’ demiş. Ben marka değerimiz derken bunu kastediyordum arkadaşlar bunu. Bu kelimeyi hadi İsmail Uyanık zamanında söyleseydi de görseydim bu hasbelkader başkanlık yapan bu zatı. Şimdi buna Samsunspor başkanının cevap vermesi lazım. Ama neye cevap verdi ki buna versin. O topa girmez o.

‘BİR ARAŞTIRMA YAPTIR BAŞKAN’

Ben ama girerim. Konu Samsunspor olunca. Şimdi Sayın Osman Genç... Samsunspor’u ağzına aldığında elli kere düşüneceksin. Öyle üç beş otobüs kaldırmayla bu sözleri söyleme hakkın olamaz. Sen bak işine başkan. Kaldırımlara, sokaklara, belediyelerde dönen rantlara. Sen bu işleri kovala. Belediye başkanlığı öncesi aç gezerken belediye başkanlığı sonrası köşeyi dönenlere karşı bir tez oluştur, bir araştırma yaptır başkan. Tabii cesaretiniz varsa. Yarın belediye başkanlığını bıraktığında vatandaşsın unutma başkan unutma.”

İlginizi Çekebilir