Caner Erkin taburcu oldu
Spor 24 Ekim 2016 Pazartesi 16

Caner Erkin taburcu oldu

Beşiktaş'ın aşil tendonundan sakatlanan futbolcusu Caner Erkin, ameliyatın ardından bugün öğle saatlerinde taburcu oldu.

Beşiktaş'ın Antalyaspor maçında sakatlanan yıldız futbolcusu Caner Erkin, aşil tendonu nedeniyle geçirdiği ameliyat sonrasında hastaneden taburcu edildi.

Siyah-beyazlıların resmi sitesinden yapılan açıklamada ameliyatın iyi geçtiği belirtilirken şu ifadeler kullanıldı:

" Futbol Takımımızın Antalyaspor ile oynadığı maçta sol ayak bileği aşil tendonundan sakatlanan ve Sağlık Kurulu Başkanımız Dr. Sarper Çetinkayatarafından Acıbadem Fulya Hastanesi'nde aşil tendom onarımı ameliyatı olan Caner Erkin'i öğlen saatlerinde Acıbadem Fulya Hastanesi'nden taburcu oldu. "

Hastane çıkışında BJK TV'ye açıklamalarda bulunan başarılı futbolcumuz Caner Erkin, şunları söyledi;

"TARAFTARIMIZIN ÖNÜNE DAHA GÜÇLÜ ÇIKACAĞIM"

"Bu çok talihsiz bir sakatlık. Futbolcuların futbol hayatları boyunca geçirebilecekleri en talihsiz sakatlıklardan bir tanesi. Ama sonuçta futbolcuların başına böyle şeyler geliyor. Onun için daha güçlü olacağım. İyileştikten sonra çalışmaya devam edeceğim. Futbola en içtenliğimle dönmeye çalışacağım. Taraftarlarımızın önüne çıkmayı sabırsızlıkla bekliyorum. Daha güçlü bir Caner Erkin olarak onların önüne çıkacağım. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum."

Caner Erkin'e geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce yeşil sahalara dönmesini temenni ederiz."

Etiketler ; Caner Erkin ,
İlginizi Çekebilir