'Yan Baktın' Diye Dövmeye Çalıştı! Dayağı Yedi

İzmir'de, bayramın birinci günü, kimliği belirsiz kişi 'yan baktın' diyerek bir genci sevgilisinin yanında dövmeye kalktı

Önce gencin karşılık vermeme çabalarının dikkat çektiği görüntülerde genç çocuğun kısa süreli şaşkınlık yaşamasının ardından karşılık verdiği ve kişiyi yere indirdiği anlar güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, geçtiğimiz pazartesi günü saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Bir marketin önünde duran iki sevgilinin yanına gelen kimliği belirsiz kişi, genç adamın elinden tutup tokalaşırken daha sonra iddiaya göre neden bana yan baktın diyerek kafa attı. Genç adam durum karşısında şoke olurken bir de tekme yedi. Genç kız araya girmek istedi ama başarılı olamadı. Genç adam kendini kurtardıktan sonra saldırgana karşılık vermeye başladı. Saldırgan ile genç adam arasında kavga başladı. Çevredekilerde kavgayı ayırmaya çalıştı. Genç adam, saldırganı yere düşürmeyi başarırken, yediği dayağı hazmedemeyen ve tekrar ayağa kalkan saldırgan genç adamı kovalamaya çalıştı. Araya girenlerin çabası ile kavga son buldu. Tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.
Etiketler ; İzmir , Olay ,
İlginizi Çekebilir