'Kayseri'de Kendimi İyi Hissediyorum' Dedi

Eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte Kayseri’ye giden önceki dönem Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, havaalanından doğruca, merkez Melikgazi İlçesi Kergah Bağları Mevkii’nde oturan babası Ahmet Hamdi Gül ve kardeşi Macit’in oturduğu iki katlı bağevine gitti

Burada annesi ve babasının elini öpen, erkek kardeşi Macit ve yengesi Reyhan ile yeğenleriyle bayramlaşan 11’inci Cumhurbaşkanı, eve gelen yakınlarıyla da bayramlaşarak özlem giderdi. Daha sonra, bağdaki meyve ve sebze bahçesini gezen, elleriyle asmadan üzüm toplayan Abdullah Gül,  "Kayseri benim baba ocağım. Burada kendimi iyi hissediyorum. Bayram nedeniyle gecikmeli de olsa annemi, babamı, kardeşimi ve yakınlarımı görmek için günü birliğine geldim" dedi. Gül, bağdaki ağaçlar arasından zirvesine önceki gün kar yağan Erciyes Dağı’nı da bir süre seyrettikten sonra, Erciyes dağı, gelinliğini giymiş" derken, kendisini görüntüleyen gazetecilere topladığı üzümlerden ikram etti.

 

HAYRUNNİSA GÜL KAYNANASININ ELİNİ BIRAKMADI

Aylar sonra ilk defa görüntülenen Hayrünnisa Gül de uzun süreden bu yana görmediği kayınvalidesi Adeviye Gül’ün elini bırakmadı. Gelin-kaynana arasındaki kahkahalı sohbet dikkati çekti.

'Kayseri'de Kendimi İyi Hissediyorum' Dedi
'Kayseri'de Kendimi İyi Hissediyorum' Dedi
İlginizi Çekebilir