Darbeci Komutanın Eşi Malları Kaçırmaya Kalktı!

Şehit Ömer Halisdemir'in darbe girişimi esnasında vurduğu Semih Terzi'nin eşi, noterde mal kaçırmak isterken fark edildi

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetlere girmek isterken Şehit Ömer Halisdemir tarafından vurularak öldürülen Semih Terzi'nin tutuklanan eşi Nazire Terzi, 15 Temmuz'dan yaklaşık bir ay sonra tüm malvarlıklarını üçüncü kişilere intikal ettirmek için vekalet vermek üzere Ankara'da bir notere gitti.

Noterdeki katip Nazire Terzi'yi tanıdı ve işleme el koyarak malların üçüncü kişilere geçmesini engelledi.

Darbeci general Semih Terzi'nin tutuklanan eşi Nazire Terzi'nin noterdeki görüntüleri ortaya çıktı.

Nazire Terzi, tüm malvarlığını üçüncü kişilere devredecekken durumun farkına varan noter katibi Kerem Sağlıklı onu tanıdı ve işlemleri durdurdu.

Vatan haini darbeci general eşi Nazire Terzi'yi bıçakla kovalayan noter katibi yaptığı açıklamada: "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi.

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından alnından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı.
İlginizi Çekebilir